می‌کنند ,آن‌ها ,انجام ,افراد ,می‌کند ,هفته ,انجام دهند ,انجام می‌دهند ,چگونه آغاز ,امتحان کنید ,افراد موفق

افراد موفق

همانطور که می‌دانید موفقیت چیزی نیست که اتفاقی پیش بیاید. موفقیت هم اسراری دارد! خیلی از افراد با الگو قرار دادن افراد موفق جهان خود نیز به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کردند. در این مطلب قصد داریم به این سوال بپردازیم که: «افراد موفق روز را چگونه آغاز می‌کنند؟» آن‌ها صبح خود را با انرژی و با برنامه‌ریزی ‌آغاز می‌کنند. سپس خود را آماده می‌کنند و به محل کارشان می‌روند. اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که صبح خود را به بیهودگی و بطالت می‌گذرانید باید بگوییم بهتر است در آغاز روز خود تجدید نظر کنید و راهکارهای روزانه مفید زیر را که مدیران مشهور جهانی هر روز صبح انجام می‌دهند دنبال کنید. یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید و آن را برای مدت یک هفته امتحان کنید. اگر در عملکردتان در طول هفته تاثیر مثبت داشت آن راه را ادامه دهید و اگر بی تاثیر بود روش دیگری را امتحان کنید:
۱- هر روز صبح مدیتیشن و یا مراقبه انجام می‌دهند. به این ترتیب به ذهن خود برای تمرکز بیشتر کمک می‌کنند.
۲- کارهایی را که در طول روز باید انجام دهند برنامه‌ریزی می‌کنند و آن‌ها را در اول صبح هر روز اولویت بندی می‌کنند و سپس به انجام آن‌ها می‌پردازند.
۳- برای روز و هفته خود هدف تعیین می‌کنند تا اگر روزی گیج کننده باشد بتوانند تنها بر روی اهداف آن روز تمرکز کنند و کارشان را انجام دهند.
۴- از هر موقعیتی برای برنامه‌ریزی و فکر کردن به کارهایشان استفاده می‌کنند. به طور مثال در هنگام حمام کردن و در زیر دوش به کارهایی که باید در طول روز انجام دهند فکر می‌کنند.
۵- کارهایی انجام می‌دهند که ذهنشان را باز و خلاق کند. به دنبال یک چیز الهام بخش می‌گردند که به آن‌ها انگیزه دهد.
۶- هر روز صبح یک فنجان قهوه‌ می‌نوشند. این کار در طول روز آن‌ها را سرحال می‌کند و در صبح کل بدنشان را بیدار می‌کند.
۷- در ابتدای روز از خداوند شکرگزاری می‌کنند. این کار به آن‌ها انرژی مثبت می‌دهد و ذهنشان را باز نگه می‌دارد.
۸- هر روز صبح مقداری نرمش می‌کنند. این کار به بازسازی بدنشان و سرحال کردن آن‌ها در طول روز کمک می‌کند.
۹- موفقیت‌های آینده را مجسم می‌کنند. اهدافی که برای خود تعیین کرده‌اند را طوری تصویرسازی می‌کنند که گویی به آن‌ها دست یافته‌اند.
۱۰- در ابتدای روز یک صبحانه سالم و انرژی زا می‌خورند که می‌تواند شامل پروتئین و سبزیجات و تخم مرغ و یک فنجان قهوه و یا نوشیدنی گیاهی باشد.
۱۱- هر روز صبح ذهن خود را پاک می‌کنند تا بتوانند خود را برای چالش‌های آن روز خود آماده کنند. گوش دادن به موسیقی ملایم هم در صبح می‌تواند آرامش‌بخش باشد.

منبع:سایت چیدنی

منبع اصلی مطلب : روانشناسی، مدیریت و کارآفرینی
برچسب ها : می‌کنند ,آن‌ها ,انجام ,افراد ,می‌کند ,هفته ,انجام دهند ,انجام می‌دهند ,چگونه آغاز ,امتحان کنید ,افراد موفق
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : افراد موفق روز را چگونه آغاز می‌کنند؟